Zakřivená dřevěná podlaha – BOLEFLOOR

Zakřivená dřevěná podlaha – BOLEFLOOR

,,Život není jen přímá linie.“

Bolefloor je vyrobena ze skutečného dřeva. Každé prkno  je jedinečné – co se týče barvy, textury i zrnitosti. Pokud chcete mít skutečně ojedinělou podlahu, která má svůj ryzí charakter, zvolte Bolefloor.

Při výrobě se maximálně využívá tvaru stromu, všechna prkna mají rozdílnou velikost i tvar. Místo pokládky je pečlivě naplánováno, každé prkno je dle plánu očíslováno a má své přesné místo. Očíslovaný plán je přiložen s každou dodávkou.

Můžete si vybrat z masivního prkna či dvouvrstvého prkna, které má základ na překližce z baltické břízy, pro nejlepší stabilitu. Dvouvrstvá prkna mohou být také použita pro podlahy s teplovodním vytápěním.

Co se týče rozměrů, jsou k dostání dvě tloušťky: 20 mm (masivní prkno) či 16,4 mm (dvouvrstvé prkno). Maximální délka prken je 2950 mm a minimální 500 mm. Průměrná délka prken je okolo 2100 mm a šířka 100 – 350 mm (450mm pro vícevrstvé prkno). Na požádání je možné vyrobit speciální rozměry: například různou tloušťku či délku až po 6000 mm, šířku až po 450 mm.
U dubu je též možno vybrat ze tří kvalitativních stupňů: výběrový, přirozený a rustikální.
Prkna mohou být také vyrobena s  drážkami po jedné či obou stranách prkna. (Podlaha objednaná bez drážek bude dodána jako ,,nedokončená“ a musí být po pokládce dodatečně pískovaná.)

Níže můžete nalézt odkaz na aktuální katalog značky Bolefloor. Avšak pro lepší seznámení s podlahou od Boleflooru  Vám velice rádi ukážeme vzorky na naší prodejně a poskytneme Vám případně další informace týkající se zaměření a pokládky.

Boledeck
Nově, pro dosažení skvělého designového zpracování Vašich podlah, Vám Bolefloor nabízí možnost zakřivených podlah do exteriéru. Jedná se o prkna 25 mm tlustá z termo jasanu, která nepotřebují téměř žádnou dodatečnou úpravu po instalaci. Je ale doporučeno podlahu po instalaci znovu naolejovat, pro ještě lepší trvanlivost. Další informace na dotaz, či nás navštivte v našem showroomu.

Curv8 by Bolefloor
Fotografie Curv8, které vidíte na našich webových stránkách, Vás zajisté nenechají chladnými. Fotografie Vám však pouze představí vzhled výrobku, a zdaleka nepředstaví veškerou škálu barev, textur, velikostí, tvarů a variací, kterých můžete s výrobkem docílit. Nechte se okouzlit skutečným výrobkem a zajděte do vzorkovny, abyste se na vlastní oči přesvědčili, o jak exkluzivní a jedinečný výrobek se jedná.

Curv8 je vyrobeno z pravého dřeva. Základem vícevrstvé podlahy Curv8 je překližka z baltické břízy, aby se zajistila lepší rozměrová stabilita v sezonních obdobích, kdy dochází k fluktuaci vlhkosti. Každá Curv8 lamela se vybírá podle vzoru zrnitosti dřeva a vzhledu a je brán ohled na přirozené variace barvy, textury i zrnitosti. Všechny lamely Curv8 jsou očíslovány a jsou určené pro specifické místo dle plánu podlahy.

Curv8 má celkovou tloušťku 11,7 mm, přičemž 3,2 mm je ušlechtilé dřevo. Vysoce kvalitní překližka z baltické břízy splňuje normy EN 636-2 a EN 314-2 a používá se jako základní vrstva. Curv8 se dodává s vlhkostí 8% ±1%. Každé balení Modulu A Curv8 obsahuje 8 kusů originálně tvarovaných lamel, které jsou 1,8 m dlouhé a s proměnlivou šířkou od 142 – 235 mm. Jedno balení obsahuje 2,8 m2. Modul A je hlavní modul, který se používá pro instalaci v pokojích. Pokud jsou rozměry Vašeho pokoje atypické, je možné ukončit instalaci Modulem B, abyste ušetřili. Modul B obsahuje 4 kusy originálně tvarovaných lamel, které jsou 3,6m dlouhé a 0,4 m široké, celkem balení obsahuje 1,4 m2.

Kolekce Curv8 se neustále rozšiřuje, co se týče designu i barev. Proto se nás optejte na to, co je nového.  Kontaktujte nás, abychom Vám mohli propočítat, kolik materiálu bude potřeba a připravit plánek pro výrobu.

Katalog Bolefloor 2017

Instalační manuál Curv8