Naši partneři

Základní podmínky výměny odkazů

Tato stránka slouží k výměně odkazů. Máte-li zájem o tuto výměnu, informujte nás. Odkaz na Váš web bude přidán po schválení správcem webu “Podlahy-Berger”.

Základní podmínky vzájemné výměny:

  • stránky jsou plně funkční a mají kvalitní obsah odpovídající zaměřeni webu a nejsou zavirovány
    mají PR alespoň 2/10
  • stránky nejsou zaměřené na extrémizmus, násilí, rasizmus, terorizmus, obsahujících erotickou nebo pornografickou tématiku, potlačování lidským práv a drogy
  • komunikace a výměna odkazů proběhne cca do 3 pracovních dnů

Protože máme zájem o dlouhodobou a trvalou spolupráci, která by vedla k oboustrannému prospěchu nabízíme individuální přístup a výměnu odkazu 1:1. Váš odkaz může být textový, nebo s ikonou /88x31px/.

Na výpověď stávající výměny odkazu budete upozorněni vždy s dostatečným předstihem.

Články s odkazy

 

Kovové garnýže – luxus do každé domácnosti

Garnýže za rorumné ceny

Toužíte oživit svou domácnost a vytvořit tak pocit moderního interiéru? Výbornou možností, jak toho dosáhnout, je pořídit si garnýže kovové. Okno je v každém pokoji velmi výrazný prvek a přitahuje pozornost. Pokud zvolíte vhodné garnýže, můžete dosáhnout velmi překvapivého výsledku. Při volbě garnýží kovových pak vytvoříte nádech luxusu ve své domácnosti.
Pokud jste se rozhodli, že právě garnýže kovové jsou pro vás tou nejlepší volbou, firma Garnýže Hebr vám nabídne širokou paletu druhů, barev, tvarů a rozměrů za velmi výhodné ceny. Naleznete zde variantu i pro případ, že chcete na svá okna pověsit pouze záclony. Pak můžete vybírat z velkého množství záclonových tyčí. Všechny druhy garnýží jsou v e-shopu přehledně řazeny podle kategorií. V každé kategorii pak máte okamžitě přehled o tom, zda se jedná o garnýže nebo o záclonové tyče. Po objednání zboží firma hned druhý den expeduje a vy dostanete vše, pečlivě zabaleno, až do domu.
V tomto obchodě si svou garnýž určitě vyberete!


Diamantové řezání betonu a železobetonu

jádrové vrtání do betonu, železobetonu,zdiva i kamene

Diamantovým řezáním můžeme dělit stavební konstrukce. K řezání používáme stěnovou pilu s diamantovým kotoučem. Je možné řezat libovolné hloubce i délce. Pila pojíždí po vodící kolejnici nad řezanou konstrukcí a tu řeže. Díky vedení po kolejnici vznikají vysoce přesné otvory. Podívejte se na příklady použití technologie – řezání stěnovou pilou.

Řezání stěnovou pilou lze použít například při řezání otvorů oken, dveří, vyřezávání železobetonových podlah, stropů, stěn či pilířů pro technologické prostupy vzduchotechniky či produktovodů, řezání dilatačních spár betonových ploch a konstrukcí, zařezávání betonových bloků, postupné demolice stavebních konstrukcí či vyřezání jejich částí.


Kovovýroba Peter – vrata, brány, schodiště Beroun

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou a stavebním zámečnictvím. Nabízíme zaměření, výrobu, povrchovou úpravu, montáž a také dopravu, která je zdarma. Zvládneme vše od malých kovových prvků až po velké konstrukce a haly.

Vyrábíme vjezdové brány jak křídlové, tak i posuvné samonosné nebo v kolejnici, křídlová vrata, kovová schodiště, zábradlí a jiné kovové konstrukce. Zajišťujeme a podílíme se také na stavbách hal a velkých ocelových konstrukcí spolu s opláštěním. Navíc dodáváme i související zednické a zemní práce.


Výroba nábytku z masivu, lamina, dýhy a voštiny

Výroba atypického nábytku

Formou zakázkové výroby umíme vyrobit jakýkoliv kus nábytku nebo sestavy. Závisí to jen na vašich požadavcích a představách. Pro dosažení jedinečného výsledku poskytujeme naším zákazníkům možnost volit nejen použitý materiál, ale především širokou škálu barev, laků, kování, nábytkových doplňků. Zákazníkům také poskytujeme poradenství, takže doporučíme nejvhodnější provedení nábytku, povrchovou úpravu i použité materiály podle jejich představ a možností, náš atypický nábytek uspokojí i nejnáročnější zákazníky


Vestavěné skříně na míru – proč je pořídit ?

Výroba vestavěných skříní na míru

Současné Vestavěné skříně umožňují ukládání předmětů, zavěšování oděvů a vzhledem k širokým možnostem a rozmanitosti prvků pro vnitřní výplň vestavěných skříní, umožňují vytvářet velmi sofistikované úložné celky s mnoha užitnými vlastnostmi. Je tedy pouze na vás jak zakomponujete vestavěné skříně do svého bytu nebo domu a jak je budete využívat. Podle vašich představ vyrobíme vestavěnou skříň na míru tak, aby byla dokonale harmonicky sladěna s vaším interiérem a vytvářela jedinečný úložný prostor, který bude odpovídat všem požadavkům a každodenním potřebám, náše Vestavěné skříně na míru uspokojí i nejnáročnější zákazníky.


Kuchyně na míru podle vašeho přání

Moderní kuchyně na míru

Kuchyně na míru, které vyrábíme se vyznačují především vysokou kvalitou provedených prací a dokonalým řemeslným zpracováním. Vysokou kvalitu jednotlivých kusů kuchyňského nábytku zajistíme dokonalým návrhem designu a volbě konstrukčního řešení kuchyně na míru, volbou kvalitních materiálů, kování i doplňků. Vše spolu dobře ladí a vytváří tak dokonalý celek kvalitní kuchyně na míru.


Výroba postelí na míru z masivu, lamina, dýhy a voštiny

Výroba postelí na míru

Postele na míru jsou nezbytnou součástí bytu, dotvářejí jeho interiér a jsou základem pro zdravé spaní. To platí pro postýlky, jednolužka, dvoulůžka, manželské postele, pohovky i palandy.

Proto jsme připraveni poradit Vám z jakého materiálu postele na míru vyrobit, jaký zvolit tvar z hlediska vhodnosti pro Váš interiér. Při výrobě postele na míru Vám také doporučíme vhodnou povrchovou úpravu i optimální barevný odstín. Potřebujete-li více informací co umožňuje výroba postelí na míru, neváhejte nás kontaktovat.


Vybavení kuchyní, kuchyňský nábytek, projektování kuchyní na míru

ALPHA Obchod & Atelier – kuchyňské vybavení, domácí spotřebiče, nábytkové kování, kompletní dodávky interiérů.


Opravy a servis domácích spotřebičů

ALPHA Servis – opravy domácích spotřebičů včetně chlazení. Služby pro domácnost i firmy.


Časopis DEKOR – dekorace a kreativní tvoření

časopis dekor

Dovolte, abychom vám představili kreativní časopis DEKOR. První číslo vyšlo již v roce 2007 a od té doby vychází jako čtvrtletník – zaměřený na jaro – Velikonoce, léto, podzim a Vánoce. Od letošního roku však časopis DEKOR začal vycházet jako dvouměsíčník – tedy 6 x v roce na příní našich čtenářů.

Časopis DEKOR si získal už tisíce předplatitelů a jeho postavení na trhu stále roste. Časopis DEKOR má pravidelně 100 stran a jeho rubriky jsou stále zachovány – ruční práce a kreativita (křížkové vyšívání, háčkování, pletení, šití, klasické vyšívání, patchwork), moderní techniky (malba na sklo a porcelán, ubrousková technika, drátkování, korálky a korálkování, malování a papírové vystřihování), vaření, květinové vazby a aranžování, kosmetika a novinky na trhu, cestování.


SAMOLEPÍCÍ BLOČKY POST-IT – proč je používat?

výroba - samolepící bločky post-it

Samolepící bločky jsou ideálním výrobkem pro reklamu Vaší firmy. Jsou reklamním předmětem vysoké užitné hodnoty a naleznou využití téměř v každé firmě, nebo instituci. Potištěné samolepící bločky post-it Vám velmi pomohou při Vašich obchodních aktivitách. S názvem firmy, logem nebo obchodní značkou natištěnou na všech listech bločku, budete svého obchodního partnera stále upozorňovat na své jméno, výrobky a služby. Samolepící bločky post-it velmi dobře poslouží také jako podpora prodeje, vizitka, upoutávka, slevový kupón, nebo jako reklamní dárek, který je uživatelem používán při každodenních činnostech. Pokud chcete znát cenu samolepících bločků, neváhejte nám poslat poptávku.
Samolepící bločky post-it mohou účinně sloužit při každodenních činnostech na různých pracovištích a Vaše loga či reklamní sdělení je stále na očich mnoha potenciálních zákazníků.


Ganymede Promotion – získejte konkurenční výhodu pomocí účinné reklamy


Jedním z mnoha reklamních předmětů, které Ganymede Promotion nabízí jsou kvalitní silikonové náramky s jedinečným designem na míru. Tento reklamní nosič je skutečný “evergreen” reklamy. Lidé náramky rádi nosí, protože s nimi vypadají svěže a mladě, prostě COOL. Asi nejvíce oblíbené náramky jsou s barevným potiskem nebo s ražbou. Většinou se jedná o logo, adresu webových stránek nebo nějaké důležité sdělení. Náramky ovšem mohou být také například svítící nebo extra široké či mramorované. Mohou být samozřejmě kombinací všeho, co už bylo zmíněno. Dodáváme je ve všech velikostech pro pány (standard), dámy i děti a v celé škále barev Pantone. 100% silikonové náramky jsou zdravotně nezávadné. Pokud Vás tato reklama zaujala, pak se obratťe na odborníky. Ganymede Promotion silikonové náramky jenom pro Vás.


Výroba tiskovin pro široké využití

výroba tiskovin pro široké použití Vyrábíme jednoduché i složité formuláře, samolepící etikety, dodáváme různé druhy obalů na běžné výrobky i potraviny. Plastové obaly z ekologických fólií, vodotěsné a v atraktivním designovém provedení, pásové role, hlavně pro nápojový průmysl. Úplné informace o výrobě tiskovin naleznete na našem webu. Dodáme Vám také tiskoviny pro directmailing, reklamní tiskoviny i firemní tiskoviny jako jsou vizitky, bloky, firemní desky, letáky, brožury, katalogy, ale i jiné atypické tiskoviny pro zajištění chodu firmy. V našem sortimentu tiskovin naleznete i výherní losy,  tikety a další tiskoviny pro loterie a hry. Také vám navrhneme a vyrobíme kalendáře na míru přesně podle vašich požadavků. Výrobu tiskovin provedeme klasickým ofsetovým tiskem, sítotiskem nebo digitálním tiskem ve velmi krátkých dodacích lhůtách a ve vysoké kvalitě.


Optimalizace webu pro internetové vyhledávače.

SEO pro internetové vyhledávače

Provedeme SEO pro vyhledávače vašeho webu nebo e-shopu tak, aby byl připraven se umístit na předních místech ve vyhledávačích podle vámi stanovených klíčových slov. Investice do SEO, kterou uděláme se vám zcela určitě vyplatí. SEO vašeho webu nebo e-shopu provedeme komplexně od počáteční analýzy až po pravidelnou správu webu i jeho SEO abychom vám zajistili přední pozice ve vyhledávačích. Kvalitně provedenou SEO pro vyhledávače vám zvýšíme návštěvnost, tržby i zisk. Pokud potřebujete konzultaci, analýzu webu, SEO pro vyhledávače, budování odkazů nebo dáváte přednost trvalé a dlouhodobé spolupráci v oblasti SEO pro vyhledávače, pak neváhejte a kontaktujte nás. Jsme přesvědčeni, že vám dokážeme pomoci.


Anhydritové podlahy – moderní a rychlý způsob realizace podlahy

 

Anhydritová podlaha, rekonstrukce Praha Anhydritové podlahy, moderní a rychlý způsob realizace podlah ve vašem rodinném domě – samonivelační a samozhutnitelná podlaha je za den hotová. Anhydritová podlaha se ukládá v menší tloušťce než běžná betonová podlaha, a tak je možné docílit lepšího zateplení podlahy, to je vhodné obzvláště u podlah s podlahovým vytápěním. Anhydritovou podlahu je možné použít do všech typů běžné výstavby – rodinné domy, bytové domy, školy, úřady, ale i lehkého průmyslu. Kolik stojí anhydritová podlaha? Tady je náš ceník anhydritových podlah


 

Textové odkazy

Zvýšení návštěvnosti
Katalog-Firem.com

VIPLOG database valid

Internetový katalog stránek

123www.biz

Link4Free.ic.cz

InternetLink.cz

Lyžování a Snowtubing v lyžařském areálu NOVAKO na Božím Daru v Krušných horách.

Grily a krby


Grafické odkazy

ZDROJ.cz - katalog odkazů Zóna.cz - katalog stránek Alfa Elchron CEDULE.net katalog www CZIN.eu Katalog www stránek Katalog www Pozri.cz - vyhledávač Toplist: Berger a Partners - podlahy Linkovník rejstřík firem
Katalog Lion Line
Evropský katalog stránek Kvalitní internetový katalog odkazů a firem - Kvalitne.okamzite.eu Topweby.net Vyhľadávač - Xsite.sk - taXi nájdi, čo potrebuješ! Odkazy na web Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz Najednou.cz - Váš nový portál a katalog firem Seznam stránek  Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti Prodej laminátových podlah PERGO Katalog web stránek Webatlas.cz

Pages: 1 2 3 4