Naši partneři

Kalendáře a diáře 2015

kalendáře a diáře 2014

V našem internetovém obchodě naleznete nástěnné kalendáře 2015, stolní kalendáře 2015 a diáře 2015. Široká nabídka nástěnných kalendářů, stolních kalendářů a diářů v mnoha designech a provedeních Vás určitě uspokojí. Na všechny nástěnné kalendáře i stolní kalendáře provádíme firemní dotisk podle Vašeho přání, na diáře umístíme Vaše firemní logo. Dokážeme Vám vyrobit i firemní nástěnné kalendáře 2015 na zakázku v jednolistovém nebo tříměsíčním provedení. Více informací naleznete na našem e-shopu.


Interiéry Pröschl – stylový nábytek na míru

vyroba nabytku na miruInteriérové studio Pröschl nabízí služby zakázkového truhlářství. Vyrábí vysoce kvalitní designový nábytek na míru a návrhy interiérů. Studio nabízí kreativní přístup a chytrá řešení pro kuchyně na míru, obývací pokoje a ložnice. Specializuje se nejen na výrobu nábytku na míru z masivního dřeva, ale také klasického sektorového nábytku. Zákazníkům firma nabízí také výrobu skříní na míru a špičkový koupelnový nábytek.


Opravy elektromotorů a čerpadel

Provádíme opravy a revize elektromotorů i pohonů v rozmezí od 0,005 kW do 100 kW. Opravíme speciální elektromotory, stejnosměrné elektromotory i střídavé elektromotory. Opravujeme také elektromotory synchronní a asynchronní, rotační frekvenční měniče a ventilátory. Provádíme i navíjení a převíjení elektromotorů ve vlastní naviárně.

Opravujeme průmyslová čerpadla včetně dodávky a montáže. Opravujeme všechny značky kalových čerpadel a ponorných čerpadel, také teplovodních oběhových čerpadel. Opravujeme také vibrační čerpadla , vertikální čerpadla a ponorná čerpadla. Mimo opravy elektromotorů a čerpadel, prodáváme nové elektromotory a čerpadla.


Firma MoraviaWood zajišťuje Dřevostavby, montované domy, roubenky, sruby a další dřevostavby. Vše v prvotřídní kvalitě.


Omítky Fasády Herman – Ceník anhydritové podlahy lité podlahy, strojní omítky.


Krby Dvořák – projektujeme a stavíme krby a kachlová kamna-dodáváme krbová kamna a krbové vložky s výměníkem.


Plastová okna Oknotherm Servis – okna s kvalitou

Rodinná firma Oknotherm Servis nabízí kvalitní plastová okna se zárukou. Dlouhodobou záruku plastových oken si může Oknotherm dovolit proto, že si je jistý jejich vysokou kvalitou a dlouhou životností.


Ferropolymer dveře a plastová okna Olomouc.


Studio oken – plastová okna, dveře, rolety, vinylové podlahy Olomouc.


Hledáte posuvné nebo otevírací skleněné dveře? Na www.dvere-sklenene.eu najdete kvalitu od českého výrobce. Skleněné dveře jsou bezpečné a zajistí jedinečný design vašeho interiéru. Posuvné interiérové dveře vám vyrobíme na míru. Nemusíte nic bourat.


Zážitkové dárky od zazitkove-darky.cz


Romantické a wellness pobyty


Vitamíny a minerály od Stanley Bradleyho


Rozvoz jídla Praha


SEO optimalizace pro vyhledávače a SEM marketing


Zahradní technika, sekačky, karavany, obytné přívěsy, sekačky na trávu


Vestavěné skříně INDECO, vestavné skříně na míru, šatny a kuchyně na míru


Pergoly, altány, garážová stání, zastřešení terasy, zahradní nábytek, dřevěné ploty a dřevěné hračky – VETAS.CZ


Autobusová doprava Pragotour


Gastronomické zařízení – Kronen.cz


Maximus Resort


Eshop s vinylovými podlahami Expona.


Jádrové vrtání do betonu, kamene a zdiva

jádrové vrtání do betonu, železobetonu,zdiva i kamene

Jádrové vrtání je technologie pro vrtání přesných kruhových prostupů pro potrubí, kabelové trasy či instalace, sondy, zkušební vrty, kotevní otvory pro chemické kotvy či vlepování výztuže. Podívejte se na příklady použití technologie – jádrové vrtání

Pro jádrové vrtání používáme diamantová technika, která je na špičkové světové úrovni.

Jádrové vrtání provádíme od průměru 25 mm do 500 mm běžně do 1 metru délky (jinak do libovolné délky) a úhlu do různých druhů stavebních materiálů, železobetonu, zdiv, kamene, obkladů, dlažeb, zeminy aj. Technologie jádrové vrtání je vhodná i pro vysokou zátěž.


Věrnostní a klubové plastové karty

plastové karty

Udělejte se svých zákazníků pravidelné zákazníky, poskytněte jim klubové plastové karty nebo věrnostní plastové karty. Již při první návštěvě. Zkuste jak je snadné dosáhnout tohoto požadovaného cíle. Rozhodněte se, co Vám vyhovuje více – dárkové plastové karty, věrnostní plastové karty či klubové plastové karty.

Zabezpečíme Vám věrnostní plastové karty, vytvoříme je na míru dle potřeb Vašich zákazníků, které umožňují rozvinout dlouhotrvající vzájemnou spolupráci. Tímto způsobem si můžete zajistit, že se zákazník vrátí a stane se tak Vaším pravidelným klientem.

Plastové karty vyrábíme způsobem, který umožňuje spolehlivé a přesné sledování nákupů bez jakýchkoliv komplikací a problémů. Váš zákazník tak bude schopen ukončit nákup rychleji a jednodušeji, čímž se zvýší jeho celková spokojenost a získá dobrý pocit z nákupů ve Vaší firmě.

Zavedete-li plastové karty do dárkového či věrnostního systému, zajistíte větší spokojenost Vašich zákazníků. Vaši zákazníci Vám budou vděčni, a další nákupy provedou pouze a právě u Vás..


Pages: 1 2 3 4