Naši partneři

Froté prostěradla české výroby

Prostěradla Ela - kvalitní froté prostěradla české výroby

Potřebujete nové prostěradlo? Přinášíme Vám široký sortiment kvalitních prostěradel froté vyrobených v České republice. Všechny druhy jsou vyrobené z kvalitní pleteniny, která je velice hebká a příjemná na dotek. Pro snadnou výměnu je guma všita do tunýlku.
Froté prostěradla nabízíme se standardní plošnou gramáží a s vyšší gramáží deluxe. Několik desítek barev a barevných odstínů Vás jistě uchvátí. Tradiční česká výroba zaručí stálost barev při opakovaném praní.
Přejeme pohodlný spánek na prostěradlech české výroby zakoupených v našem internetovém obchodě Prostěradla Ela.

 

Podlahové lišty dřevěné

Podlahové lišty Novák - nabídka podlahových lišt dřevěných vhodných ke každé podlaze

Potřebujete olištovat novou nebo stávající podlahu? Máme pro Vás originální řešení. Nabízíme podlahové lišty dřevěné frézované do nádherných tvarů. Vše je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva. Podlahovou lištu je možné vybírat z materiálu dub, buk, borovice a jasan. Veškerý sortiment prodáváme v surovém stavu, aby se každá podlahová lišta mohla patřičným nátěrem barevně doladit k Vaší podlaze. Vzhled Vaší podlahy bude jistě působit výjimečně v celém interiéru.
Veškerý náš sortiment můžete zakoupit v našem internetovém obchodě Podlahové lišty Novák.

 

Sjíždění řeky Hron s vodáckou půjčovnou Hastrman

vodácká půjčovna hastrman

Řeka Hron se stává každým rokem populárnější destinací pro rodiny a vodácké party. Protéká krásnou horehronskou krajinou, má velmi dobrou dostupnost autem i vlakem a na březích řeky Hron vás čekají výborně fungující kempy, vodácké půjčovny, památky a hospůdky.

Naše vodácká půjčovna Hastrman vám umožňuje vyzkoušet kouzlo letního sjíždění řeky Hron a poskytuje tak nevšední vodácký zážitek. Vodácká půjčovna Hastrman Vám nabízí pronájem plavidel a příslušenství pro plavbu na řece Hronu. Kromě zapůjčení lodí a výstroje nabízíme i možnost kompletně zabezpečit váš sjezd řeky – nechte vše na nás od výstroje přes dopravu až po ubytování v kempu.

Poskytujeme služby vodácké půjčovny, organizujeme sjíždění řeky Hron pro začátečníky a méně zkušené, sjezdy řeky Hron pro školní skupiny, připravíme a zorganizujeme pro Vás firemní sjezd řeky Hron a související firemní akce. Pro zájemce dokážeme zorganizovat i speciální akce.

Pages: 1 2 3 4