PERGO pro Volkswagen

Vozy Volkswagen vyniknou nejlépe na naší podlaze

Nová koncepce Volkswagen showroom počítá s využitím vynikajících vlastností vysokotlakých podlah (HPL) PERGO® Uniq™ Cherry Havanna. Tyto podlahy jsou na český a slovenský trh dodávané naší firmou Berger&Partners.

Kontaktujte nás. Rádi Vás navštívíme a pomůžeme Vám s vytvořením Vaší nové Corporate Identity Showroom. Máme k dispozici potřebný know-how, veškerý materiál a doplňky a zaručujeme odbornou montáž.

Kontaktujte Thomase Bergera a domluvte si osobní prohlídku referenčního Volkswagen showroom, kde uvidíte naši instalaci.

Berger & Partners, s.r.o.
Poděbradská 55
Praha 9 Hloubětín
Tel: (+420) 602 292 024

Pergo pre volkswagen

Proč se Volkswagen rozhodnul pro laminátové podlahy Pergo?

Nebylo to pouze proto, že Pergo podlahy vypadají výborně, když jsou nové. To dokáže každá podlaha. Avšak proto, že vypadají výborně i po letech, kdy se po nich projdou tisíce zákazníků. Svému výrobku PERGO Uniq™ věříme natolik, že na něj poskytujeme 10ti letou záruku.

Laminátová podlaha Pergo Uniq je nejvíce odolná vícevrstvá podlaha na dnešním trhu

A zde je důvod:

Pergo Uniq TM vyniká speciálním patentovaným povrchem TitanX™ Surface – což je geniální vícevrstvá technologie, která učiní povrch stejně tak tvrdý jako titan. Jelikož používáme dvě extra silné základové vrstvy, zvyšujeme odolnost vůči nárazům. Povrch je ošetřen další speciální vrstvou s částicemi oxidu hlinitého, který činí naše podlahy třikrát tak efektivní vůči náhlému poškrábání. Většina vícevrstevných podlah má pouze jednu horní vrstvu nátěru, ale to není náš případ. Laminátová podlaha Pergo Uniq™ má tři.Od té doby, co Pergo vynalezlo svou vlastní kategorii vícevrstevných podlah v roce 1977, tak neustále své podlahy vylepšuje. Pergo Uniq™ využívá jak antimikrobiálních tak antistatických technologií, čímž zlepšuje nároky na hygienu i obecný komfort, a to bez použití chemikálií. Díky kombinaci základového materiálu, který je odolný vůči vlhkosti, a silnému, těsnému a impregnovanému klik spoji, má naše laminátová podlaha nejlepší voděodolné vlastnost na trhu.
info@bergerpartners.cz

www.pergo4vw.com