Pod Sliderom na HP

 

Plovoucí podlahy

Pokládka plovoucí podlahy PERGO

U všech druhů dodávaných podlah jsou možné dva způsoby položení podlahy. Laminátová podlaha, dřevěná podlaha, dýhovaná podlaha nebo vinylová podlaha může být položená jako plovoucí podlaha nebo pevná podlaha tedy lepená. Výhodou plovoucí podlahy je především její rychlá a kvalitní pokládka bez lepidla a popruhových stahováků. Plovoucí podlaha je zákazníkovi ušita přímo na míru a kdo chce, může plovoucí podlahu instalovat sám. Ušetří tak čas a peníze.
Výhoda plovoucí podlahy je i v tom, že v případě změny bydliště nebo vkusu si plovoucí podlahu s trochou nadsázky prostě rozeberete a vezmete s sebou. Proto jsou plovoucí podlahy v našich domácnostech velmi oblíbené a našly si své místo. Nespornou výhodou plovoucí podlahy jsou také její dobré izolační vlastnosti a příjemný pocit při chůzi naboso. Takže se jen musíte rozhodnout, zda pokládku plovoucí podlahy zvládneme sami, nebo ji raději přenecháme odborníkovi.

Laminátové podlahy pro široké použití

Laminátové podlahyLaminátové podlahy PERGO vynikají nejlepší odolností proti poškrábání, mají jedinečnou ochranu vůči opotřebení. Uvedené Laminátové podlahy mají dokonalý vzhled a 250 zajímavých dekorů v 5 formátech. Tyto laminátové podlahy svou odolností proti nárazům, tlumením hluku, odolností proti vlhkosti převyšují laminátové podlahy ostatních značek.

Dýhované podlahy Golvabia – elegantní design

Dýhované podlahyUvedené dýhované podlahy mají opravdový dřevěný povrch v přírodních tónech. Dýhované podlahy jsou ideálním řešením pro renovace mají nízkou konstrukční výšku. Velmi snadno se instalují s pomocí klik systému. Dýhované podlahy Golvabia to jsou exotické druhy dřeva za vynikající cenu s 20-letou zárukou.

Dřevoplastové venkovní terasy

podlahy pro venkovní terasyWPC terasové podlahy jsou vyrobeny z WPC materiálu (Wood Plastic Composite). WPC terasové podlahy neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Terasová prkna navyžadují žádnou chemickou údržbu. Barvy terasových podlah jsou laděné do příjemných přírodních tonů. Je možné vybírat z celé škály přírodních barev. Povrch terasové podlahy je hladký, tudíž velmi příjemný na chození.

Dřevěné podlahy – hřejivý pocit domova

Dřevené podlahyPřírodní materiál dělá dřevěné podlahy příjemné na dotek i chůzi a tím vytváří hřejivý pocit domova. Dřevěné podlahy poskytují široký výběr z barevných tónů a povrchových úprav, tím dřevěné podlahy vytvářejí osobitý interiér. Třívrstvá struktura dřevěné podlahy je stabilnější a předurčuje ji pro podlahové topení.

Vinylové podlahy – populární volba

Vinylové podlahyVinylové podlahy mají široké využití, jsou vhodné jak pro domácnost, tak pro komerční využití. Vinylové podlahy se vyznačují výbornými užitkovými vlastnostmi, jsou odolné proti vlhkosti. Uvedené vinylové podlahy mají antialergické vlastnosti a jejich údržba je opravdu jednoduchá.

Doplňky podlah a příslušenství pro instalaci podlahy

doplňky a příslušenství podlahDodáváme schodové lišty, soklové lišty, přechodové lišty, ukončovací lišty a další. Podlahové lišty jsou vyrobeny z materiálu – hliník, dřevo, laminát a vinyl v různých profilech. Sortiment doplňků pro podlahy je doplněn o pomůcky pro instalaci podlah, lepidla pro lepení podlah, opravné tmely a mnoho dalšího příslušenství podlah.

Laminátová podlaha nebo dřevěná podlaha – kterou si vybrat?

Chystáte se na nákup nové podlahy? Nejprve budete muset vyřešit jedno ze základních dilemat – zda si pořídit laminátovou nebo dřevěnou podlahu. Co mají oba typy podlah společného a v čem se naopak liší? Přečtěte si náš článek a zjistěte, jestli je pro váš interiér vhodnější krásné, ale choulostivé dřevo, nebo snadno udržovatelná, ale trochu hlučnější laminátová podlaha.

Podlahy Pergo vyšly v testu nejlépe

Testy Testaankoop byly zaměřeny na životnost podlah, odolnost vůči nárazům a vodě a údržbu. Laminátové podlahy Pergo byly ohodnoceny jako „velmi dobré“ v jednoduchosti na údržbu, citlivosti na cigarety, ve voděodolnosti a vysoké životnosti. Odborníci z časopisu Testaankoop také ocenili …