Prodej kvalitních podlah

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády a neútěšné situaci s vývoje pandemie bude showroom uzavřen. Nicméně pro velkoobchod a vyzvednutí vzorků jsme Vám k dispozici PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ min. 24 hodin předem – prosíme volejte 602 314 771 či 602 292 024, či pište info@bergerpartners.cz.

DOVOLENÁ DO 31.8.2020. Jsme Vám vždy k dispozici na telefonu: 602 314 771 či 602 292 024 či emailu info@bergerpartners.cz.

Profesionální a přátelský přístup a poradenství při výběru té správné podlahy do Vašeho interiéru.

V našem showroomu Vám rádi představíme oblíbené designy dřevěných, laminátových či vinylových podlah, avšak také nové zajímavé designy, které jen tak nikde neuvidíte. Ke shlédnutí až stovky podlah: dřevěných, exotických, dýhovaných, laminátových, vinylových a nabízíme též úzký sortiment WPC teras a obkladů na domy.

Máme léta zkušeností s projekty různého druhu – od novostaveb či rekonstrukcí bytů, rodinných domů až po velké projekty

Pokud hledáte specifickou barvu, povrchovou úpravu či projektovou cenu, zastavte se u nás a proberte s námi Vaše požadavky. Rádi Vám necháme připravit vzorek dřevěné podlahy na míru. Rádi Vám vystavené vzorky zapůjčíme, ať Vám pomohou při výběru dalších interiérových prvků.

Sami jsme již leccos postavili a zrenovovali a bude nám potěšením pomoci Vám vybrat tu pravou podlahu do Vašeho interiéru.

Nabízíme pouze podlahy, kterým věříme a které bychom si sami bez ostychu dali do svého interiéru.