Specifikace podlah / Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

PROČ SE ROZHODNOUT PRO DŘEVĚNOU PODLAHU?

  • Přírodní materiál
  • Hřejivý pocit domova
  • Příjemná na dotek a na chůzi
  • Široký výběr z barevných tónů a povrchových úprav – osobitý interiér
  • Dvouvrstvá struktura – stabilnější a ideální pro podlahové topení
  • Třívrstvá struktura – silnější nášlapná vrstva, stále vhodná pro podlahové topení
  • Výborné tepelně izolační vlastnosti
  • Navýší hodnotu Vašeho domu či bytu
  • Základní řady dřevěných podlah za velmi zajímavé ceny.

 Dřevěné podlahy – hřejivý pocit domova

 V naší nabídce dřevěných podlah naleznete velmi kvalitní podlahy nabízející vynikající poměr kvalita/cena, které přetvoří Váš domov či pracovní prostředí na útulné a jedinečné místo. Osobitý a hřejivý charakter dřevěných podlah dodá každému interiéru neocenitelné kouzlo.

Dřevěné podlahy vyžadují naši péči, kterou nám však vrací svým naprosto unikátním, živoucím charakterem.  Nabízíme nejenom obvyklou nabídku podlah z dubu, ale též exotické podlahy merbau, jatoba, wenge, teak atd. Vyberte si z různých druhů dřevin, povrchových úprav a zvyšte hodnotu svého domova.

Nabízené výrobky jsou dvou či třívrstvé sendvičové konstrukce, které vynikají konstrukční stálostí. Tyto konstrukce jsou méně náchylné na tvarové v porovnání s masivní dřevěnou podlahou, a tak jsou ideální pro podlahové vytápění.

 Dřevěné podlahy – plovoucí či lepená?

Dřevěné podlahy se instalují jednak jako plovoucí podlahy, či se lepí přímo na podklad za použití kvalitního flexibilního lepidla. Lepená podlaha je ideální v kombinaci s podlahovým vytápěním. Technologie nalepování podlahy vytvoří podlahu, která bude působit dojmem podlahy z masivního dřeva, a co víc, bude stejně tichá, avšak více stabilní než masivní dřevěná podlaha.

Pro plovoucí instalace jsou dřevěné podlahy vybavené patentovaným systémem vyráběný např. švédskou společností VälingeIndustry.  Garantujeme, že zámkový systém bez lepidla bude fungovat po celou dobu životnosti podlahy. Hlavní výhodou tohoto systému je fakt, že plovoucí podlahy se dají rychle montovat a v případě nutnosti i demontovat.

Pokud si nejste stoprocentně jisti jakou instalaci zvolit, či máte jakékoliv dotazy, rádi Vám poradíme. Kontaktujte nás info@bergerpartners.cz , 602 314 771 , 602 292 024.