Specifikace podlah / Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

PROČ SE ROZHODNOUT PRO LAMINÁTOVÉ PODLAHY PERGO – protože PERGO je skutečně ta nejlepší laminátová podlaha na trhu

 Bezstarostná podlaha:

Čím jsou švédské laminátové podlahy PERGO výjimečné?

Laminátové podlahy PERGO jsou určeny pro skutečně náročné zákazníky, kteří si potrpí na kvalitu a neměnnost. Dokonalý povrch podlahy nezničí vlhkost, drápky domácích zvířat, padající předměty ani dámské podpatky.

Všechny laminátové podlahy jsou opatřeny patentovaným povrchem TitanX Surface, který je chrání před běžným opotřebením, poškrábáním i padajícími předměty. Proto se podlahy PERGO řadí k nejodolnějším na světě. Tím ale výhody laminátových podlah nekončí!

Jaké jsou další vlastnosti švédských laminátových podlah PERGO?

Díky svým technickým a funkčním vlastnostem jsou laminátové podlahy PERGO vhodné do domácností i komerčních prostor. Pergo podlahy v sobě mají vrstvu oxidu hlinitého, který činí podlahu odolnější vůči poškrábání v porovnání s ostatními laminátovými podlahami.

Patentovaná technologie SoftTechTM zajištuje, že jsou laminátové podlahy PERGO o mnoho tišší než standartní laminátové podlahy. Docilujeme toho tak, že pod laminátový povrch je zabudovaná speciální vrstva, která absorbuje zvuk.

Můžete si vybrat z široké nabídky dekorů, typů a povrchových úprav podlah. Dopřejte svému interiéru krásu, která vydrží!

Švédské laminátové podlahy PERGO – nejlepší záruka na trhu

Důkazem vysoké kvality laminátových podlah je i trojitá záruka, která se vztahuje na všechny typy podlah. Zaručuje stálost barvy, odolnost proti skvrnám a odolnost vůči opotřebení povrchu podlahy.

Švédská firma Pergo, která před více než 30 lety laminátové podlahy vynalezla, na základě svých zkušeností ví, že nabízí výborný výrobek, a proto poskytuje tu nejlepší záruku pro privátní a komerční sektor na trhu. A nejsou to pouhá slova – porovnejte si detaily záruky před zakoupením s konkurencí!

AKÁ LAMINÁTOVÁ PODLAHA PERGO BUDE NEJLÉPE ODPOVÍDAT VAŠÍM POTŘEBÁM?

Public Extreme:

vysokotlaký laminát, vyniká svou stálostí a odolností, vhodný pro to nejnáročnější použití ve veřejných prostorech

Original Excellence:

vhodná  pro velké zatížení ve veřejných prostorech a vysoké nároky v domácnostech

Living Expression

ideální pro střední zatížení ve veřejných prostorech a velké zatížení v domácnostech

Novinky  roku 2012

Domestic Extra

pro střední zatížení v domácnostech

Total Design

NOVINKA ROKU 2012 – kdy se nemožné stává možným! Osm nových dekorů, které posunují hranice moderního designu.