Tiskové zprávy

TotalDesign od firmy Pergo překračuje hranice – podlaha se stává uměleckým dílem February 6, 2013

Trelleborg, listopad 2011 – Pergo přichází na trh s novým, kreativním designovým konceptem TotalDesign. Dle generálního ředilele firmy Pergo, Ralfa Eisermanna, se tento koncept zrodil z myšlenky vymazat hranici mezi uměním a podlahou. Hranice možností laminátové podlahy tak byly posunuty. … více »


Pergo představuje nejnovější patentovaný designový prvek Natural Variation™ July 17, 2012

Trelleborg, listopad 2011 – Pergo, popřední výrobce vysokotlakých laminátových podlah, představuje nový patentovaný designový prvek na rok 2012. Dle Perga je inovativní prvek NaturalVariation™ výsledkem nejnovějších technologických pokroků, které jsou zaměřené na zlepšení laminátových podlah. “Na tuto technologii jsme zejména … více »


Pergo EndlessPlank™ je odpovědí na požadavky zákazníků na dlouhá prkna July 17, 2012

Trelleborg, listopad 2011 – Odpovědí na zvyšující se oblíbenost dlouhých prken mezi zákazníky je nový desingový prvek, nazývaný EndlessPlank™, tj. nekonečné prkno, který byl v zařazen do nabídky Pergo 2012. “Tento báječný nový prvek vytváří iluzi, že délka prken je … více »


Pergo představuje nejnovější řešení pokládky podlah Fold Down July 17, 2012

15. prosinec 2011 (Baar, Švýcarsko). Pergo úspěšně využil nejnovější řešení spojů za využití inovační technologie Fold Down. Firma Pergo tak bude vyrábět podlahy za využití vlastní technologie. “Již od roku 1999 využíváme vlastní portfolio patentů a snažíme se tak chránit … více »


Showroom, kde si vyberete July 17, 2012

Výhradní dovozce nápaditých a vysoce kvalitních švédských laminátových podlah Pergo, Berger & Partners , se přesídlil do Office Park Hloubětín a vybudoval novou showroom o 250 m2. Zákazníci si mohou vybrat až ze čtyři sta různých designů laminátových, dřevěných i … více »


DESIGN AWARD – architekti a návrháři July 17, 2012

Výrobce první laminátové podlahy, švédská firma Pergo, letos v říjnu oslaví 30 let od svého vzniku. Na oslavu tohoto výročí firma pořádá mezinárodní soutěž Pergo Design Award 2009 pro stávající a budoucí architekty a návrháře. Více na www.designaward.pergo.com Výhradní zástupce … více »